„KONTRA – TAKT” – międzyszkolny konkurs muzyczny

12714353_780805388718727_1095472970_n
Stowarzyszenie Kanon w ramach realizowanego projektu  „Zakochani w Tarnowie”, rozpoczęło konkurs, którego celem jest wzbogacenie oferty edukacyjnej i wychowawczej w tarnowskich szkołach oraz stworzenie warunków do odkrywania i rozwoju młodych talentów.
KONTRA-TAKT” to wydarzenie muzyczne w Tarnowie promujące muzykę i młode talenty wokalne zasługujące na uwagę nie tylko swoich rówieśników, ale również ludzi z branży.
KONTRA – TAKT –  ma tylko jeden cel –  znaleźć ukryte talenty muzyczne, wokalne
i choreograficzne, otoczyć je fachową opieką i wypromować.

Jeśli masz talent wokalny, muzyczny, choreograficzny to koniecznie zgłoś chęć udziału w castingu, który odbędzie się 29 lutego w auli szkolnej od godz. 9.30 do godz. 11.30.

Casting przeprowadzi znany tarnowski muzyk, z którym wybrane 8 osób odbędzie warsztaty. Finałem będzie Bitwa na Takty pomiędzy szkołami uczestniczącymi w tej edycji projektu.

Zgłoszenia do 26 lutego (piątek) przyjmuje Alicja Wiśniowska (pok.114)