ZST

KOSZYKARZE ZST MISTRZAMI TARNOWA

DSC_012623.02.16 w hali sportowej na Gumniskach odbył się finał koszykówki chłopców w ramach Licealiady. Doskonale w tych zawodach spisała się nasza drużyna, która zajęła I miejsce i zdobyła złote medale.
Rozgrywki eliminacyjne i wysokie zwycięstwa  nad ZSB, XVI LO i ZSTiZ  stawiały naszą drużynę w gronie kandydatów do podium. W finale nasz zespół pokonał zdecydowanie kolejno: III LO, IVLO i ZSO. W meczu decydującym o I miejscu reprezentanci ZST pokonali I LO w stosunku 34-21 (12-10)…
Oprócz zaszczytnego tytułu nasi zawodnicy uzyskali prawo reprezentowania Tarnowa na szczeblu rejonowym i prawdopodobnie wojewódzkim.
Skład naszego zespołu:  Bogusz Sebastian II E, Szwed Adrian II E, Siedlik Daniel IV N, Stawarz Miłosz IV I/E, Zaczkiewicz Paweł I E, Bednarz Artur I N, Kiełbasa Bartłomiej IiB, Kłusek Igor IIiA, Tadel Kamil IIiA, Paw Michał I N, Nowak Jakub I iA.


fot: Dawid Bąba IIiA