Koszykarze ZST piąty rok z rzędu mistrzami Tarnowa

Trwa świetna passa koszykarzy reprezentujących naszą szkołę w mistrzostwach Tarnowa. Od początku rozgrywek eliminacyjnych spodziewano się finału ZST – IV LO. Zanim do tego doszło nasi zawodnicy pewnie wygrali 6 kolejnych spotkań pokonując m.in. ZSME, I LO czy CKZiU. Finał nie zaczął się najlepiej dla naszej drużyny. Prowadzenie 5-0 a potem 7-2 objęli rywale z Mościckiego liceum. Od tego momentu nasza drużyna poprawiła grę w obronie i tuż przed przerwą objęła prowadzenie 10-8. Po przerwie nasi zawodnicy powiększyli przewagę punktową. W końcówce rywale dokładali wszelkich starań by tę różnicę zniwelować ale nasi, w większości doświadczeni gracze na to nie pozwolili i mecz zakończył się zwycięstwem ZST 20-16.

W składzie naszego zespołu wystąpili: Dawid Łazarz, Piotr Zaczkiewicz, Michał Moskal, Dominik Machala, Michał Knapik, Brajan Sowa, Paweł Sroka, Jan januś, Dawid Krawiec i Dominik Podraza. Trenerem zespołu był  Z. Chmura, autorem fotorelacji  H. Zaucha.