Księga kondolencyjna

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci” (Wisława Szymborska)

Śmierć naszego ukochanego Dyrektora Aleksandra Łopaty – Bernackiego zaskoczyła nas wszystkich. Jesteśmy zdruzgotani, mamy złamane serca. Wciąż mamy przed oczami jego uśmiechnięta twarz, ciepły uśmiech i pełną życzliwości uważność na drugiego człowieka. Nie pożegnaliśmy się z Nim, nie powiedzieliśmy, jak wiele dla nas znaczył. Pustka, jaką pozostawił, jest ogromna. Wychowankowie, uczniowie, współpracownicy, wszyscy płaczemy po stracie naszego Nauczyciela, Wychowawcy, Pedagoga, Kolegi, Przyjaciela, Dyrektora, Wspaniałego Człowieka.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pożegnać się z Alkiem, podziękować za jego obecność wśród nas o wpisywanie swoich pożegnań i wspomnień do księgi kondolencyjnej  pod adresem ksiegakondolencyjna@zst.tarnow.pl

Jeśli chcecie Państwo podzielić się swoimi zdjęciami z tego okresu, gdy pan Profesor był z nami na wycieczkach, spotkaniach, w szkole, to prosimy je również dołączyć. Chcielibyśmy, aby pozostał trwały ślad jego obecności wśród nas. Ostatnie pożegnanie z Aleksandrem.

Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych