Laureaci konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” nagrodzeni

3 grudnia 2012 roku, w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, nagrodzeni zostali laureaci konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”. Uroczysta Gala była podsumowaniem cyklu konkurencji zawodowych, podczas których uczniowie musieli sprostać wyzwaniom związanym bezpośrednio z kierunkiem kształcenia.
Po ubiegłorocznym sukcesie naszej drużyny w konkursie „Diversity 2012” przyszedł czas na inny konkurs z dziedziny ROBOTÓW, tym razem przemysłowych…
Uczniowie naszej szkoły, Dominik Kubis oraz Maciej Chmielewski z klasy 4 TESK, wywalczyli 3 miejsce w konkurencji programowania robotów i otrzymali wraz
z Dyrektorem szkoły Krzysztofem Kołacińskim oraz opiekunem
Januszem Chmielewskim, zaproszenie na uroczystą Galę.
Nagrody dla zwycięzców wręczały Przewodnicząca Komisji Edukacji , Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Województwa Małopolskiego Barbara Dziwisz oraz Wiceprzewodnicząca Teresa Starmach.
Konkurs „Mam zawód. Mam fantazję” organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”. Służy on propagowaniu i kształcenia zawodowego oraz prezentacji umiejętności zawodowych przyszłych małopolskich fachowców.
Z Tarnowa w konkursie wzięło udział tylko 3 szkoły w tym ZST im. Ignacego Mościckiego, jako jedyna szkoła z branży elektryczno-elektronicznej, informatycznej i mechanicznej.
Więcej informacji na stronie www.zawodowamałopolska.pl