Małopolskie święto turystyki górskiej

Zarząd Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej” w Tarnowie zaprasza na XIX Małopolskie Rozpoczęcie Sezonu Turystyki Górskiej – WIOSNA 2024, które odbędzie się 21 kwietnia 2024 r. w Bacówce PTTK nad Wierchomlą.
W imprezie może uczestniczyć każdy – indywidualnie, ze znajomymi lub rodziną.

Uroczystość została objęta patronatem honorowym: Marszałka Województwa Małopolskiego, Wicestarosty Tarnowskiego, Prezydenta Miasta Tarnowa, Prezesa Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Koordynatorem organizacji wydarzenia jest absolwent ZST, pierwszy prezes Zarządu SKT PTTK przy ZST, wiceprezes Zarządu Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej” – Pan Paweł Łępa, natomiast pilotem grupy autokarowej – opiekun SKT, członek Zarządu Oddziału PTTK „Ziemi Tarnowskiej” – Pan Tomasz Pikusa.

Zachęcamy do udziału nauczycieli oraz uczniów i rodziców.

INFORMACJE DLA DOJEŻDŻAJĄCYCH INDYWIDUALNIE

INFORMACJE DLA JADĄCYCH AUTOKAREM Z TARNOWA

Oddział PTTK „Ziemi Tarnowskiej”