Podaruj książce drugie życie!

Z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka szkolna zachęca również do wzięcia udziału w akcji „Podaruj książkę bibliotece”

Chcesz sprawić radość naszym czytelnikom?

Masz w domu książkę, którą warto przeczytać?

Chcesz, aby inni ją przeczytali?

Koniecznie przynieś ją do Biblioteki!

Każdy,  z nas ma na swojej półce książkę, którą z zainteresowaniem przeczytał i po którą być może już nigdy nie sięgnie. Może warto podarować ją bibliotece – zamiast obrastać kurzem, książka otrzyma drugie życie i sprawi radość innym czytelnikom. Książka ładnie wygląda stojąc na półce, ale nie to jest jej celem. Celem książki jest jej czytanie i to przez jak największą liczbę czytelników a miejsce w którym na pewno znajdzie swoich odbiorców to Nasza Biblioteka. Mile widziane  aktualne lektury, beletrystyka, fantasy, sensacje, książki nowe lub używane.

Zachęcamy do włączenia się w akcję.