ZST

Mikołajkowe granie.

Samorząd Uczniowski zorganizował kolejny już raz koncert mikołajkowy, w którym wystąpiły trzy zespoły, a w nich uczniowie aszej szkoły: Katarzyna Tarasek (2A), Weronika Kędzior (2A), Jakub Nowak (2N), Mateusz Baran (2N), Justyna Duda (1T/A), Arleta Foszcz (1T/A), Karolina Stępek (1I/F), Mateusz Pinas (1E), Anna Zachara (1I/F), Sonia  Zdziebko (1I/F) i Konrad Pikul (2M) oraz wielu gości . Wsród nich zaprezentował się zaprzyjaźniony z naszą szkołą zespół „Celebrations” w składzie: Dominika Kukułka, Aleksandra Strzałka, Adrian Kowal, Mateusz Baran, Daniel Kukułka i Jakub Gawełek. Na scenie zobaczyliśmy także zespół „Rambler” z Danielem Majorkiem (2N) i gościnnie występującymi Adamem Chmurą na bębnach i świetnym wokalistą Filipem Dykiem. Mamy nadzieję, że koncert dostarczył niezapomnianych wrażeń. Wszystkim artystom oraz odpowiedzialnemu za dźwięk Dominikowi Fitrzykowi (4Ia) serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia na następnym koncercie!