Mikołajkowe zmagania tenisistów stołowych

W dniu 5.12.2022r. rozegrany został tradycyjnie w tym okresie Mikołajkowy Turniej  tenisa stołowego o Mistrzostwo Zespołu Szkół Technicznych , w którym wzięło udział 32 zawodników z naszej szkoły. Zmagania miały na celu wyłonić najlepszego zawodnika turnieju oraz reprezentacje ZST na Mistrzostwa Tarnowa szkół średnich w tenisie stołowym. Zawody odbywały się w bardzo miłej i sportowej atmosferze. Turniej został rozegrany systemem brazylijskim do dwóch przegranych i do dwóch wygranych setów w meczu. Mecze finałowe rozgrywane były do 3 wygranych setów. W finale który stał na bardzo wysokim poziomie po emocjonujących pojedynkach został wyłoniony zwycięzca. Na finalistów czekały dyplomy. Ostatecznie turniej wygrał Konrad Cierniak z klasy 2TP, drugie miejsce zajął Patryk Gniadek z klasy 2TEM, trzecie miejsce dla Maksymiliana Gawrona z klasy 5 TI.

Gratulacje dla finalistów oraz wszystkich uczestników turnieju.