ZST

Mistrzostwa Tarnowa w pływaniu

W dniu 12.01.2017 na basenie TOSiR w Mościcach odbyły się Mistrzostwa Tarnowa w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców. Sztafeta dziewcząt 8x50m w składzie: Jakubowska Katarzyna, Kacer Julia, Klimek Monika, Trzaskuś Paula z 1T , Kuk Dominika 1A, Ikalak Izabela 2T , Świądro Kamila , Mitera Aleksandra z 1F , zajęła 4 miejsce . Natomiast indywidualnie Julia Kacer 1T – złoty medal w stylu motylkowym, Kuk Dominika w stylu grzbietowym również złoto. Sztafeta chłopców 8x50m stylem dowolnym w składzie: Bielecki Wiktor 1Ib, Karpowicz Bartosz, Kluzek Tomasz i Usarz Damian z 2Ib, Czupryna Bartosz, Klimek Adam 2E i Tyburski Adam 1T zajęła 5 miejsce. Wiktor Bryła – indywidualnie zdobył złoty medal na dystansie 50m stylem dowolnym.
Wszystkim pływakom gratulujemy .

Fotorelację z zawodów przygotowała Beata Michalik z 1F.
 

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]