Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

Drużyna ZST w składzie;  Karol Brożek kl.IV TEN, Radosław Czapkowicz  kl.IV TEN, Radosław Radzik  kl.II N  zajęła  III miejsce  w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego który odbył się 16.04 24 w Zakliczynie.

Turniej składał się z części teoretycznej w postaci testu wiedzy o ruchu drogowym oraz testu skrzyżowań.  W części praktycznej zawodnicy pokonywali tor przeszkód w jeździe sprawnościowej  motorowerem, przejazd sprawnościowy samochodem, udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej w pozoracji wypadku oraz przechodzili przez  stację diagnostyczną przygotowując pojazd (motocykl  + samochód) do jazdy  – punktowane były wszystkie wykryte usterki.

Duże uznanie należy się kapitanowi naszego zespołu, gdyż  Karol Brożek  okazał się najlepszym zawodnikiem tych zawodów (największa ilość zdobytych punktów we wszystkich konkurencjach), zajmując I miejsce w klasyfikacji Indywidualnej.

Najlepsze  drużyny otrzymały dyplomy oraz upominki.

Należy dodać, że ZST wystąpiła w tym turnieju jako jedyna szkoła reprezentująca miasto Tarnów.