„My się igły nie boimy”

25 kwietnia  br. kolejna grupa „młodych” uczniów zasiliła SK HDK. Odwagą tym razem wykazali się uczniowie klas II, którzy niedawno ukończyli 18 lat. Byli to: Kamil Furgał 2E, Szymon Ryba 2E, Damian Majka 2Ib, Łukasz Ciężadło 2T. Z powodów od nas niezależnych nie mogliśmy zabrać więcej osób. Dużą niespodziankę zrobili nam krwiodawcy z 3M, którzy sami zorganizowali się i zasilili rezerwę krwi w Tarnowie. Niestety kilku chętnych z naszej gromadki zostało zdyskwalifikowanych przez lekarza, co potwierdza, że nie każdy może zostać krwiodawcą.

Serdecznie już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnej czerwcowej i zarazem ostatniej już akcji w roku szkolnym 2017/2018. Pamiętajcie, że wakacje są trudnym okresem dla chorych. Często brakuje krwi, gdyż jest więcej wypadków.