PAKA DLA KRESOWIAKA

W ramach ogólnopolskiej akcji Paka dla Kresowiaka po raz kolejny zorganizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę żywności, słodyczy,  środków czystości, artykułów higienicznych, książek i zabawek. Wszystkie dary trafią wkrótce do Polaków mieszkających na Kresach.

Akcja zakończyła się 20 listopada i do ostatniej chwili uczniowie dokładali produkty do przygotowanych paczek. Każda klasa, która przygotowała paczkę, chciała móc pochwalić  się największą ilością zebranych produktów ☺

Wszystkie klasy włączyły się w akcję, czyli do przekazania zebraliśmy aż 34 paczki! Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy również cudownej p. Uli, która nie tylko dyrygowała składowaniem paczek w szatni ale i wyczarowywała kartony, aby wszystkie dary pomieścić i bezpiecznie przechować.

Dawanie czyni człowieka szczęśliwszym, więc warto robić coś z dobroci serca!