Podaruj książkę do biblioteki

Drodzy czytelnicy! Zapewne w okresie przymusowego pobytu w domu od marca do czerwca oraz podczas wakacji kupowaliście książki, aby sensownie zagospodarować wolny czas. Jeśli później okazało się, że Wasze półki z książkami mają ograniczoną powierzchnię i nie przyjmą już  kolejnych egzemplarzy, rozważcie, czy nie chcielibyście ich przekazać do biblioteki. Byłby to ślad zostawiony po sobie kolejnym rocznikom uczniów, prezent dla czekających na nowości wszystkich czytelników. Proszę wziąć przykład z dr Pauliny Małochleb – krytyczki literackiej, autorki bloga „Książki na ostro”, która nie po raz pierwszy dzieli się z nami współczesną literaturą (ostatni dar na fotografii).

Kochani! Zechciejcie wspomóc szkolną bibliotekę! Zachęcam Was do tego serdecznie – Lucyna Olejnik