Podsumowanie  Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej 2019/2020

W TKS  LOK w Tarnowie podsumowano rywalizację w strzelectwie sportowym Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej 2019/2020.  W pięciu  rundach naszą szkołę reprezentowali  uczniowie z klas 1I, 1F,1N, 2IA, 2M w konkurencjach karabin pneumatyczny i pistolet pneumatyczny dziewcząt

i chłopców. Drużyna składała się dwudziestu czterech zawodników.

 

Z przyjemnością informujemy o sukcesie chłopców, którzy zajęli II miejsce w klasyfikacji zespołowej. W klasyfikacji indywidualnej Hubert Wrona zajął III miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny. Rywalizowało z nim aż 147  zawodników. Patryk Majcher z klasy 1I zajął IV miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny. W zawodach brali udział uczniowie z dwunastu szkół ponadpodstawowych z Tarnowa i terenu powiatu.

 

Najwięcej punktów w kategorii kpn20 chłopcy zdobyli:

Hubert Wrona z klasy 1I,

Błażej Szymon z klasy 2IA,

Eryk Kargula z klasy 2I.

W konkurencji ppn20 najwięcej punktów zdobyli:

Patryk Majcher z klasy 1I,

Bogusz Bartłomiej z klasy 1N.

W konkurencji karabin pneumatyczny dziewcząt:

Daria Podraza z klasy 1F,

Zuzanna Legieć z klasy 1F.

 

Według planu podsumowanie zawodów miało  być zorganizowane pod koniec czerwca.

Nie zawsze jest tak, jakbyśmy sobie to zaplanowali, życie jest pełne niespodzianek. W dobie epidemii myślenie o przyszłości jest trudne. Będąc jednak blisko maksymy, kto chce widzi przeszkody, kto chce widzi rozwiązania.. Nie widzę przeszkód, aby podziękować wszystkim zawodnikom- całej drużynie za obecność i zaangażowanie drogą elektroniczną. Mam nadzieję,

że spotkamy się po wakacjach na przestrzeni ZST i 15 września 2020 roku na uroczystym zakończeniu Tarnowskiej Ligi Strzeleckiej.

Nasi uczniowie spisali się na medal, a nawet dwa  – srebrny i brązowy. Strzelcom gratulujemy osiągniętego wyniku. Życzymy Wam powodzenia, ciągłej motywacji, wytrwałości

w dążeniu do celu, wielu zwycięstw i kolejnych sukcesów.

Jolanta Pałach-Niziołek