Pomaganie mamy w genach …

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych ochoczo włączyli się do akcji „Bożonarodzeniowa Gwiazdka” organizowanej przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Tarnowie. Celem jej było zebranie żywności dla osób starszych i samotnych z terenu Tarnowa i powiatu tarnowskiego.

W każdym oddziale zgłosili się chętni do zorganizowania zbiórki wśród małej społeczności klasowej. Dzięki dużemu zaangażowaniu młodzieży udało się zebrać sporo produktów z długą datą przydatności do spożycia. Miło pomyśleć, że w ten sposób pomogliśmy osobom, dla których tegoroczne święta mogły być sporym wyzwaniem finansowym. Szczególne podziękowania składam 21 zespołom klasowym, ich wychowawcom i liderom oraz niezastąpionej Pani Uli w imieniu organizatorów akcji. Klasy uczestniczące w zbiórce:
1TI, 1TAT,
2TAT,2TEN, 2TF(4 osoby),
3A, 3E, 3F, 3T(8 osób), 3TA, 3TF, 3TI, 3TN, 3TT,
4A, 4E/T, 4F, 4Ia, 4Ib, 4M, 4N

Dziękuję także chłopcom z klasy 4M, którzy wszystkie zebrane produkty pomogli zapakować organizatorom do auta, a było to dla wszystkich duże wyzwanie.