ZST

Pożegnalny mecz siatkarek klas drugich i trzecich

23.04. 2012r. odbył się pożegnalny, a zarazem rewanżowy mecz reprezentacji drugich i trzecich klas w piłce siatkowej. Tym razem lepsze okazały się zawodniczki drugich klas w składzie: Barbara Sumara (II d), Anna Serwatka(II d), Magdalena Nowak(II d), Klaudia Kajpust(II d), Karolina Baran(II fot), Edyta Klęk(II fot). Zaciekle broniąca tytułu i w osłabionym składzie reprezentacja trzecich klas w składzie: Anna Dąbrowska (IIILOi), Anna Łabuda(IIITina), Anna Padło (IIILOi), Karolina Walkiewicz(IIILOi), Agnieszka Sałdan(IIILOi), Kinga Bieś(IIILOi) , nie obroniła tytułu Mistrza ZST sprzed roku.

Wielkie podziękowania dla uczennic, które przez trzy lata ambitnie reprezentowały Szkołę w piłce siatkowej: Anna Dąbrowska, Anna Padło, Angelika Królak, Natalia Majcher. Mamy nadzieję, że nadal będą rozwijały w sobie zamiłowanie do sportu. Życzymy  sukcesów.