Pożegnanie maturzystów

zakonczenie-3624 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Podczas uroczystości, którą zaszczycili swą obecnością: Prezydent Miasta Tarnowa p. Roman Ciepiela, dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta p. Bogumiła Porębska, Dyrektor Centrum Badawczo – Rozwojowego Zakładów Mechanicznych p. Tomasz Kieć doszło do podpisania umowy o współpracy pomiędzy ZST a Zakładami Mechanicznymi. Umowę podpisali: Prezes Zarządu Zakładów Mechanicznych Tarnów p. Krzysztof Jagiełło oraz dyrektor Zespołu Szkół Technicznych p. Krzysztof Kołaciński.
Po oficjalnej części uroczystości, tradycyjnie, jak co roku, odbyła się Gala wręczenia „Ignasiów 2015”. Tym razem autorzy oparli scenariusz na wątkach najbardziej znanych seriali medycznych i popularnych skeczach kabaretowych. Galę brawurowo poprowadzili: Wiktoria Pysyk (energiczna Siostra Oddziałowa) i Marek Kądzielawa (opanowany Sanitariusz). W serii zabawnych scen i skeczy wystąpili: Kinga Zając (Żanetka), Karolina Drwal (Janina Nowak), Katarzyna Oleksyk („13”), Paulina Rudzińska (Cuddy), Jakub Faliszewski (Wanda Kowalska, dr House), Marcin Wisz (dr Ignacy, Chase), Dominik Kozioł (Foreman), Mariusz Łoboda (Profesor), Kacper Stec (Student), Aleksander Jarosz (Ryszard), Mateusz Kusiak (pacjent oddziału psychiatrycznego), Witold Lis (pacjent poczekalni). Śpiewali dla nas: Iza Mordawska z zespołem w składzie: Marcin Wisz, Dominik Fitrzyk, Wojciech Rękas oraz Mateusz Kusiak. Nad stroną techniczną, dźwiękową i multimedialną czuwali: Rafał Gałek, Arkadiusz Kujawa i Mateusz Skolasiński. W tym roku Kapituła Nagrody postanowiła przyznać wyróżnienia w następujących kategoriach:

• „Every day too late”Mateusz Barabasz
  • „Bracia na obcasach” – Wojtek Kubisztal, Sergiusz Rostek