ZST

Młodzi  – przyjaciółmi osób starszych i potrzebujących pomocy

DSC_0936Tegoroczne spotkanie przedświąteczne uczniów Zespołu Szkół Technicznych z podopiecznymi Domu Seniora w Tarnowie miało miejsce 1 kwietnia br. w Wielką Środę, tuż przed Świętami Wielkanocnymi. Podobnie jak w poprzednich latach, członkowie koła charytatywnego „Amicus” przygotowali własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne:  pisanki i papierowe origami, wraz z gałązkami bukszpanu, owocami i czekoladowymi figurkami. Starannie zapakowane upominki zostały przekazane przyjaciołom z DPS-u… przy ulicy Czarna Droga w Tarnowie. Uczniowie i uczennice ZST osobiście wręczyli przygotowane przez siebie paczki, składając  również życzenia z okazji  zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.
Delegacji uczniowskiej towarzyszyli nauczyciele: p. Anna Fronc, p. Ewa Michałek, a ponadto do wspólnych działań włączyły się panie: p. Dorota Bartoń oraz p. Bożena Jaskólska
 
Szczególne podziękowania należą się uczennicom i uczniom klasy:
3 A: Dominika Sacha, Angelika Bodzenta, Kinga Zielińska
3 F: Agnieszka Głuszak, Ewelina Zięć
2 F: Sandra Marciniec, Marzena Bogusz
1 N: Patryk Mazgaj, Marcin Godawski