ZST

Program Insta.Ling

instaling_logo_duze-600x400Pragniemy poinformować, że uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy od września 2014 roku uczestniczą w III edycji programu Insta.Ling z języka niemieckiego.
Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.Uczniowie pracują z Insta.Ling przede wszystkim w domu. Insta.Ling jest dostępny jako strona WWW, nie trzeba więc niczego instalować na komputerze domowym. Ponadto sesje nauki uczniowie mogą wykonywać na tablecie lub telefonie.
Uczniowie naszej szkoły, którzy zainteresowani są poszerzeniem swojej wiedzy i umiejętności z j. niemieckiego wykonują sesje systematycznie codziennie, za co również zdobywają bardzo dobre oceny z przedmiotu.
W programie Insta.Ling z języka niemieckiego biorą udział uczniowie pani mgr Doroty Lis i pani mgr Anny Misiaszek.
Uczniom życzymy dalszej wytrwałości w nauce słownictwa a nowych uczniow zachęcamy do zalogowania się w programie.