ZST

Rajd Szkolny "Wehikuł"

brelok_bw_16

Szkolny Klub Turystyczny „WEHIKUŁ”,
Dyrekcja oraz Rada Rodziców ZST

zapraszają na

SZKOLNY RAJD GÓRSKI ZST
„BIESZCZADZKI WEHIKUŁ”

w dniach 27-29 maja 2016 r.
w Bieszczadach.

Więcej informacji na stronie Klubu.


Szkolne Rajdy Górskie ZST pn. „Wehikuł” to główna impreza krajoznawczo-turystyczna ZST organizowana przez Szkolny Klub Turystyczny PTTK „Wehikuł”. Mogą w niej brać udział uczniowie ZST oraz gimnazjaliści, chcący kontynuować naukę w naszej Szkole.
Poprzednie edycje odbyły się w Bieszczadach (2011), Pieninach (2012), Górach Świętokrzyskich (2013), Beskidzie Żywieckim (2014) i Beskidzie Śląskim (2015). Tym razem będziemy wędrować ponownie po Bieszczadach. Będziemy w Cisnej, Wetlinie i Ustrzykach Górnych. Zdobędziemy najwyższy szczyt polskich Bieszczadów – Tarnicę (1346 m n.p.m.). W programie Rajdu zaplanowaliśmy zwiedzanie Parku Etnograficznego – Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku i Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu.