ZST

Rozgrywki piłki siatkowej o mistrzostwo ZST

Rozgrywki piłki siatkowej o mistrzostwo ZST dobiegają końca. W najbliższą środę o godz. 10.15 rozegrany zostanie mecz o III miejsce pomiędzy reprezentacją klasy 3E i 2 IB, a o godz. 11.25 zapraszamy na wielki finał pomiędzy klasą 3IA i 3IB.
Przypomnijmy – do współzawodnictwa zgłosiło się 16 zespołów klasowych. I fazę turnieju przeszły zwycięsko klasy 3E, 2M, 1N, 3IB, 3M, 2IB, 1M i 3IA. W meczach ćwierćfinałowych większych problemów nie miały kl. 3E w pojedynku z 2M i kl. 3IA z 1M. Natomiast bardzo zacięte i emocjonujące mecze odbyły się pomiędzy kl. 3IB i 1N oraz 3M i 2IB, z których zwycięsko wyszły klasy informatyczne – 3IB i 2IB. W meczach półfinałowych 3IA po trudnym pojedynku pokonała 2IB, a osłabiona reprezentacja kl. 3E oddała mecz walkowerem na rzecz kl. 3IB. Tym samym w finale spotkają się kl. 3IA i 3IB, a w meczu o III miejsce 2IB i 3E.
Zapraszamy do kibicowania.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]