ZST

Rozpocznij przygodę z programowaniem!

Cześć, Dziewczyny i Chłopaki!

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w drugiej edycji programu DressCode i kontynuacji wspólnej przygody z programowaniem!
Przygotowaliśmy dla Was serię zadań, które pomogą Wam postawić pierwsze kroki w pisaniu programów. Nauczycie się z nami budować własne aplikacje, którymi będziecie mogli pochwalić się przed znajomymi. Ponadto mamy dla Was pulę nagród, które przyznamy wybranym uczestnikom po zakończeniu całej akcji. 

Zadania będą pojawiać się co około 4 tygodnie i będą zróżnicowane pod względem poziomu trudności – od prostych, które pomogą Wam opanować podstawy, po bardziej złożone, wymagające Waszej inwencji, ale dające też więcej satysfakcji :-).

Pierwsze zadanie możecie już znaleźć tutaj, a finał akcji planujemy na czerwiec 2017.

Do akcji możecie dołączyć w dowolnym momencie i nadal mieć szansę na nagrody!
Treści zadań będziemy publikować na naszej stronie, a dodatkowo przez cały rok szkolny będziemy odpowiadać na wszystkie Wasze pytania na forum. Rozwiązania będziecie mogli przesyłać online.

Nie czekajcie! Powiedzcie o nas koleżankom, kolegom i swoim nauczycielom!

Powodzenia!

zespół DressCode – inżynierowie Google, Spring i Smart4Aviation

 

https://events.withgoogle.com/dresscode-2017/