ZST

Sportowcy ZST na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

07.01.2012r. w hali sportowej przy ul. Gumniskiej odbył się turniej charytatywny streetballa pod hasłem: „Sportowcy na rzecz WOŚP”. Jak zawsze można było liczyć na naszą młodzież. Kamil Rychlicki, Łukasz Mirek, Marcin Koń i Michał Sigeda w starciu z amatorskimi drużynami streetballa nie odnieśli wielkiego sukcesu, ale nie o to chodziło. Ważny był cel, wola walki i dobra zabawa.

Turniej był również okazją do spotkania z absolwentami, byłymi reprezentantami drużyny koszykarskiej ZST: Maćkiem Markiem i Tomaszem Nawrockim, którzy ze swoją drużyną zajęli  II miejsce. Po turnieju chętnie pozowali do wspólnego zdjęcia.

Środki zebrane w czasie imprezy zostały przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Relacja z turnieju: pani Kinga Adamczyk.