Spotkanie ze sportem na żywo – wyjazd na mecz Plus Ligi

7.XI. 2018 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wybrali się na mecz PLUS LIGI mężczyzn do Kędzierzyna-Koźle. Przy wypełnionej hali, pierwsza drużyna w tabeli po 4 kolejkach rozgrywek -gospodarze tego pojedynku Zaksa Kędzierzyn Koźle podejmowała piąty w tabeli Jastrzębski Węgiel. Uczestnicy wycieczki mogli na żywo zobaczyć w akcji reprezentantów Polski i aktualnych Mistrzów Świata Aleksandra Śliwkę, Mateusza Bieńka, Pawła Zatorskiego, Dawida Konarskiego i innych.

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 3:0 dla gospodarzy tego spotkania. Zawody stały na wysokim poziomie, atmosfera i doping obu drużyn, znane nazwiska na parkiecie to jest to co kibice lubią najbardziej. Po meczu tradycyjnie można było „przybić piątkę” z zawodnikami i poprosić o autograf, a nawet zamienić parę słów. Pełni sportowych wrażeń, zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy szczęśliwie do domu.

Specjalne podziękowania kierujemy do p. dr. Grzegorza Kądzielawskiego  Wiceprezesa Zarządu Grupy Azoty Tarnów za pomoc w organizacji wyjazdu.