Srebrna Tarcza dla ZST

Z radością i dumą informujemy, że Zespół Szkół Technicznych otrzymał Srebrną Tarczę 2020. To wyróżnienie przyznawane przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. To już nasza siódma Srebrna Tarcza, która potwierdza  wysoką pozycję w rankingu Pespektyw, który wyróżnia najlepsze technika w Polsce. Ranking uwzględnia osiągnięcia olimpijczyków (20%), wyniki egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych (20%), z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz egzaminów zawodowych (30%). Wysokie wyniki naszych maturzystów zadecydowały również o tym, że znaleźliśmy się wśród 200 najlepszych techników w Polsce (Ranking maturalny). Srebrna Tarcza to potwierdzenie, że Zespół Szkół Technicznych to nie tylko jedna z najlepszych szkół w Tarnowie, Małopolsce, ale również w Polsce. Mamy nadzieję, że tegoroczni maturzyści i wszyscy uczniowie, którzy zdają egzaminy zawodowe zadbają o to, by również w przyszłym roku nasza szkoła uzyskała jak najlepsze wyniki w rankingu.  Gratulacje dla naszych wspaniałych Nauczycieli, Absolwentów i Uczniów ZST .