ZST

Sukces drużyny ZST w konkursie "Diversity"

Wiadomość z ostatniej chwili. Radość uczniów ZST
Drużyna reprezentująca Naszą Szkołę w składzie:
Wadas Justyna        kl. 3TESK
Wadas Karolina        kl. 3TESK
Kubis Dominik          kl. 3TESK
Chmielewski Maciej   kl. 3TESK
Opiekun: mgr inż. Janusz Chmielewski
 
biorąca udział w ogólnopolskim konkursie „Diversity”, zakwalifikowała się do zawodów finałowych. Jak donosi oficjalna strona konkursu www.diversity.pl, nasza reprezentacja znalazła się w gronie 16 najlepszych drużyn, spośród 130 jakie brały udział w tym konkursie i jako jedyne Technikum, będzie reprezentować Tarnów w zawodach finałowych.
Uczniowie wykazali się wiedzą, kreatywnością a także umiejętnością organizacji pracy w grupie.
Gimnazjalisto, przyjdź do Naszej Szkoły a nauczysz się tego wszystkiego.
Więcej informacji wkrótce.