ZST

Sukces uczniów ZST w konkursie Webmaster to ja !

Niezwykle miło jest mi poinformować, że nasi uczniowie zajęli, aż dwa pierwsze miejsca w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję.” konkurencja: Webmaster to ja, który był organizowany w naszej szkole 2 października 2017 roku. 

I Miejsce zajął Przemysław Kuca z klasy 4IB

II Miejsce zajął Mateusz Świder  także z klasy 4IB

 
Pragnę przypomnieć, że konkurs zorganizowany został w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Organizatorem Konkursu było Województwo Małopolskie – Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Organizatorem merytorycznym z ramienia naszej szkoły była Pani Ewa Wardzała – nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie Technik Informatyk.  Sukces uczniów zawdzięczamy nauczycielom ZST prowadzącym zajęcia z kwalifikacji E.14 tj. Januszowi Moczyrogowi, Januszowi Sadowskiemu oraz Ewie Wardzale. Gratulujemy sukcesu !