Świetny występ lekkoatletów ZST

Znakomicie zaprezentowali się lekkoatleci naszej szkoły  na zawodach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej, będących równocześnie Mistrzostwami Tarnowa, które rozegrano 2 czerwca na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Tarnowie.

Zdobyliśmy trzy tytuły Mistrza Tarnowa i jeden tytuł vice mistrzowski.

W pchnięciu kulą w kategorii dziewcząt  zwyciężyła Kamila Górka z klasy I TA. Wśród chłopców złoty medal zdobył Bartosz Szatko, a srebro Jakub Mróz (obaj klasa IV TE ).

W skoku w dal chłopców również nie mieliśmy sobie równych, a najdłuższy skok w konkursie oddał Bartosz Majewski I TP.

Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Hajduk Kacper II TEM ( IV miejsce w biegu na 1500 m), Bućko Szymon ITI ( IV miejsce w skoku w dal ), Julia Kuczera I TA ( pchnięcie kulą ), Hajdas Sebastian II TEM (bieg na 400 m ), Kocowicz Szymon I TP ( bieg na 100 m ),  Pęcak Kacper IV TE, Sebastian Sobyra IV TE i Oskar Brzeziński I TEM ( wszyscy pchnięcie kulą ).

Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy kolejnych sukcesów.