Szkolne Dni Turystyki ZST

Szkolny Klub Turystyczny PTTK „Wehikuł”, na rozpoczęcie lata, zaprasza na biwak pod namiotami w Ostrowie w dniach 23-24 czerwca 2026 r. Przez 2 dni będziemy w plenerze świętować Szkolne Dni Turystyki ZST.

Zapraszamy do udziału 2-osobowe reprezentacje klas – szczególnie pierwszych i drugich, które będą rywalizować ze sobą o cenne nagrody w 6-ciu konkurencjach:
– rozbijanie namiotu,
– rowerowy tor przeszkód,
– orientacja w terenie (busola),
– rozpalanie ogniska.
– quiz turystyczno-krajoznawczy,
– konkurs piosenki ogniskowej.

Zgłoszenia na KARTACH ZGŁOSZEŃ wyciętych z ulotek (podpisanych przez Wychowawcę i Przewodniczącego klasy) należy kierować do Piotrka Fijała z kl. 4 I do 12 czerwca 2026 r.

ULOTKA

REGULAMIN KONKURENCJI

Dnia 18 czerwca (czwartek) o godz. 14.50 w sali 1p odbędzie się odprawa,
na której obecność wszystkich uczestników jest bezwzględnie obowiązkowa.

WSTĄP DO SKT