plakat rajdu

Szkolny Rajd Górski ZST „Sądecki Wehikuł”

Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł”
oraz Dyrekcja i Rada Rodziców ZST
zapraszają w dniach 27-29 maja 2019 r. na największą szkolną imprezę turystyczną

SZKOLNY RAJD GÓRSKI ZST „Sądecki Wehikuł”

w Beskidzie Sądeckim.

Więcej informacji na stronie Klubu i w Regulaminie Rajdu.


Szkolne Rajdy Górskie ZST pn. „Wehikuł” to główna impreza krajoznawczo-turystyczna ZST organizowana przez Szkolny Klub Turystyczny PTTK „Wehikuł” od 2011 r. Mogą w niej brać udział uczniowie oraz absolwenci ZST.
Poprzednie edycje „Wehikułu” odbyły się w Bieszczadach (2011, 2017), Pieninach (2012), Górach Świętokrzyskich (2013), Beskidzie Żywieckim (2014, 2018), Beskidzie Śląskim (2015). Tym razem będziemy wędrować po szlakach Beskidu Sądeckiego a bazą będzie Schronisko PTTK na Hali Łabowskiej.