ZST

Targi Edukacyjne czas zacząć.

DSC_0097Zespól Szkól Technicznych  im. Ignacego Mościckiego jako jedyny przedstawiciel Mościc oraz szkól średnich z Tarnowa w branży elektryczno –informatycznej,  po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną , a wszystko to można będzie zobaczyć na stanowisku  opatrzonym symbole I8 podczas trwania Targów. Jako „PARTNER SZKOŁY” oraz „OPIEKUN SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO” na stoisku będzie prezentowana także „GRUPA AZOTY”.
 
 
 

Środa 19.03.2014
Ekipa ZST w składzie:
Nauczyciele:
Marek Płachta
Janusz Chmielewski
Oraz uczniowie
Jacek Żebrowski kl 4TSK
Jakub Dziedziak kl 2N
Przemysław Kozioł kl 2N
Patryk Trzaskuś kl 2N
Przystąpili do montażu  stanowiska I8 w hali targowej w Krakowie przy ulicy Centralnej 41a
 
Firmy wspomagające:
Grupa Azoty – Główny Partner Szkoły
ASTORz Krakowa
Hurtownia MEGAel z Tarnowa
 
Patronat medialny Telewizja regionalna IMAV TV
 
Dlaczego Targi Edukacyjne?
Każdego roku tysiące uczniów staje przed pytaniami: Co dalej? Jaki zawód chce wykonywać? Czy mam predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy?
Targi Edukacyjne ułatwiają znalezienie odpowiedzi na te i inne pytania, są miejscem, w którym uczniowie poznają praktyczne aspekty wiedzy, sprawdzają, jakie zawody mogą wykonywać wybierając konkretną placówkę oświatową, wymieniają się doświadczeniem.
Dlatego też Targi pełnią bardzo ważną rolę w popularyzacji szkól technicznych o szerokim profilu zawodowym.
Targi cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy duża liczba uczniów szkół gimnazjalnych odwiedzających Targi.
W bieżącym roku w Targach weźmie udział  112 ośrodków edukacyjnych z kraju  oraz z zagranicy.
Zespól Szkól Technicznych  im. Ignacego Mościckiego, jako jedyny przedstawiciel Mościc oraz szkół średnich z Tarnowa w branży elektryczno –informatycznej,  po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną , a wszystko to można będzie zobaczyć na stanowisku  opatrzonym symbole I8 podczas trwania Targów. Jako „PARTNER SZKOŁY” oraz „OPIEKUN SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO” na stoisku będzie prezentowana także „GRUPA AZOTY”.
 
 
Program Targów:
 
  Prezentacja szkół zawodowych i wyższych oraz przedsiębiorców w 7 branżach
  Salon szkół wyższych polskich i zagranicznych
  Doradztwo zawodowe dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
Kiedy?
20-22 marca 2014
czwartek-piątek, godz. 10.00-16.00
sobota, godz. 10.00-15.00
Gdzie?
Hala Targów w Krakowie
ul. Centralna 41A.
 
Wszelkie informacje dotyczące Targów znajdują się:
na stronie Targów www.targiedukacyjne.pl
oraz na stronie szkoły www.zst.tarnow.pl
 
Pomagasz swoim dzieciom i szkole, wspierasz działania szkoły w kształceniu swojego dziecka. Przekaż 1% podatku
KRS: 0000236702