ZST

Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów 2015  w Małopolsce już za nami

pORqMTC
Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce już za nami! Blisko 250 polskich i zagranicznych wystawców prezentowało swoją ofertę edukacyjną, programy praktyk i staży dla gimnazjalistów, licealistów, a także studentów.
Nasza Szkoła już po raz trzeci brała udział w Targach, prezentując ofertę edukacyjna na nowy rok szkolny. Niezaprzeczalnym atutem naszej ekspozycji na Targach było to, że współtworzyły ją  znane na rynku krajowym firmy: „Grupa Azoty” –  główny partner ZST, ASTOR z Krakowa oraz F&F z Pabianic. Podczas Targów towarzyszyli nam przedstawiciele wspomnianych firm, panowie:  Łukasz Mąka reprezentujący ASTOR oraz Grzegorz Cierpisz z F&F…
Na stanowisku dzielnie pracowali nasi uczniowie:
 
Maciej Sady                z klasy 4TSK
Marcin Węgrzyn         z klasy 4TEAP
Marcin Wisz                z klasy 2N
Dominik Kwiecień       z klasy 2N
Tomasz Ciszczoń       z klasy 2N
 
nauczyciele – opiekunowie:
Janusz Chmielewski
Marek Płachta
 
Dziękujemy Firmom i ich przedstawicielom, a także uczniom  za pomoc oraz  aktywny udział w Targach.
 
Do zobaczenia za rok