Tarnowski Junior Biznesu – IX edycja

Prezydent Tarnowa – Roman Ciepiela oraz Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa zapraszają wszystkich zainteresowanych do  udziału w IX edycji Konkursu Tarnowski Junior Biznesu.

Zachęcam uczniów, którzy mają dobry pomysł na biznes do wzięcia udziału w konkursie na „Tarnowskiego Juniora Biznesu”. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować biznesplan, w którym zostanie zaprezentowany rodzaj planowanej działalności i cechy wyróżniające ją na tle konkurencji. Ponadto plan powinien zawierać strategię promocyjną i marketingową. Komisja konkursowa zwróci uwagę, czy kandydaci na Tarnowskiego Juniora Biznesu znają daną branżę i czy prezentowany biznesplan jest realny. Biznesplan firmy powinien uwzględniać uwarunkowania i przewagi jakie daje lokalny, tarnowski rynek.

Zgłoszenia do pani Alicji Wiśniowskiej do 14 lutego 2023.

Prace konkursowe należy składać w Tarnowskim Centrum Przedsiębiorczości, ul. Wałowa 10, pok. 1 (parter), w terminie do 15 marca 2023 r.

Więcej szczegółów i regulamin konkursu znajdziecie tutaj: https://tarnow.pl/Dla-firm-i-inwestorow/Konkursy/Tarnowski-Junior-Biznesu