Tour de ZST – 2018. Już trzecia edycja!

Szkolne Koło Ekologiczne ogłasza trzecią już edycję konkursu Tour de ZST dla wszystkich szkolnych rowerzystów. Ze względu na problemy niektórych uczestników z aplikacją Endomondo w roku poprzednim, wracamy do systemu ‘analogowego’. By wziąć udział w konkursie, wystarczy, że zarejestrujesz się u pani Beaty Kotaś, pobierzesz identyfikator numeryczny, umieścisz go w widocznym miejscu na swoim rowerze na czas trwania konkursu, a następnie będziesz jeździł tym rowerem do szkoły w okresie od 17 do 28 września bieżącego roku tak często jak będziesz chciał. Możesz jeździć codziennie. Możesz przyjechać tylko raz, wszystko zależy od ciebie. Każdy twój przyjazd będzie odnotowany przez wolontariuszy konkursu, którzy codziennie na długiej przerwie będą spisywać uczestników z danego dnia na podstawie identyfikatorów umieszczonych na rowerach. Tak jak poprzednio, główną nagrodę otrzyma osoba, która przyjeżdżając do szkoły na rowerze przejedzie w okresie 10 dni trwania konkursu największą ilość kilometrów. Dodatkowo wśród pozostałych uczestników rozlosujemy nagrody. Tutaj większa liczba przyjazdów będzie działała na waszą korzyść, ponieważ każdorazowy przyjazd to jeden los biorący udział w losowaniu nagród. Wolontariusze będą regularnie podsumowywać wyniki, które będziemy umieszczać na tablicy ogłoszeń Szkolnego Koła Ekologicznego na pierwszym piętrze głównego budynku przy sali 119. Ostateczne podsumowanie z nazwiskiem zwycięzcy zostanie opublikowane na stronie internetowej szkoły.

Pełny regulamin konkursu jest umieszczony na tablicy SKE w budynku głównym obok Sali 119, jak również tutaj: REGULAMIN-tour-de-ZST-2018

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Organizatorzy: p. Beata KotaśSzkolne Koło Ekologiczne

Dnia 14.09.2018