ZST

"TRAMP 25-lecia SKT"

25 LAT SKT | 1992 – 2017

Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł” zaprasza na kolejną imprezę w roku jubileuszowym – Jesienny Rajd Górski „TRAMP 25-lecia SKT”, który jak w poprzednich latach odbędzie się w Sudetach, tym razem w paśmie Gór Stołowych, w dniach 3-7 listopada br.
W programie wiele atrakcji m.in. labirynty skalne Szczeliniec Wielki i Błędne Skały, zdobycie Golca (szczytu 502 m n.p.m.), bazylika i szopka ruchoma w Wambierzycach, Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku.

Więcej informacji na stronie Klubu oraz na plakatach i w ulotkach.Od kilku lat jesienią wędrujemy po pasmach Sudetów. Były już „TRAMP-y” w Górach Stołowych (2010), Karkonoszach (2011), Rudawach Janowickich (2012), Górach Sowich (2013), Masywie Śnieżnika (2014), Górach Izerskich i Karkonoszach (2015). W zeszłym roku wędrowaliśmy przez Masyw Śnieżnika gdzie zdobyliśmy Trójmorski Wierch – miejsce zlewisk trzech mórz: M. Północnego, M. Czarnego i M. Bałtyckiego oraz po Górach Bystrzyckich. W tym roku będziemy wędrować po Górach Stołowych – najciekawszym, urokliwym paśmie Sudetów Środkowych.
To niepowtarzalna okazja aby być w tak odległych od Tarnowa górach Polski.