ZST

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

IMG_8651

1 września odbyła się w Zespole Szkół Technicznych inauguracja roku szkolnego 2014/2015. Tę ważną dla nas uroczystość uświetnili swą obecnością: p. Krystyna Latała – Wiceprezydent Tarnowa, odpowiedzialna za tarnowską oświatę, dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa – p. Bogumiła Porębska, Prezes Zarządu największego w Polsce koncernu chemicznego  „Grupy Azoty” – p. Paweł Jarczewski, p. Stanisław Oczkowicz – dyrektor d/s rozwoju „Grupy Azoty” oraz p. Artur Kopeć – członek Zarządu „Grupy Azoty”

W przemówieniach inauguracyjnych, zarówno dyrektor ZST mgr inż. Krzysztof Kołaciński jak i zaproszeni goście, podkreślali znaczenie umowy, którą nasza szkoła podpisała w ubiegłym roku z „Grupą Azoty”. Przewiduje ona udzielanie wsparcia dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych w postaci możliwości odbywania praktyk zawodowych w zakładach „Grupy Azoty”, organizacji szkoleń podnoszących kompetencje uczniów i nauczycieli, zapewnienia kontaktu szkoły z najnowszą myślą techniczną oraz ofertą corocznego zatrudniania do 10 absolwentów ZST.

Wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły życzymy owocnej pracy i samych sukcesów w nowym roku szkolnym.