UWAGA Płatne staże w lipcu

modernizacjaInformuję, iż istnieje możliwość odbycia miesięcznych płatnych staży w lipcu.
Każdy uczeń otrzyma wynagrodzenie w kwocie 1000 zł netto. Natomiast pracodawca, który przyjmie na staż ucznia otrzyma max. 500 zł. (jednorazowo bez względu na liczbę uczniów przyjętych na staż)

WARUNKI:

1. O staż mogą ubiegać się tylko uczniowie pełnoletni. (nie mogą być to uczniowie 4 klas)
  2. Uczeń musi znaleźć pracodawcę, który go przyjmie na staż. ( do zadań pracodawcy będzie należało m. in. opracowanie harmonogramu stażu, tematyki stażu itp.)
    Wykaz dokumentów umieszczam tutaj. realizacja_staży_płatnych
  1. Specyfika zakładu pracy w którym odbywa się staż musi tematycznie być zbliżona do tematyki zawodu w którym uczeń się uczy. (czyli np. uczeń technik elektronik nie może odbywać praktyki w zakładzie cukierniczym lub na budowie)

Wszelkich informacji udziela Szkolny Lider projektu: Ewa Wardzała
Proszę o jak najszybsze rozeznanie się na rynku pracodawców i zgłoszenie możliwości odbycia stażu.