Warsztaty dla elektryków w ZST

W dniu 20.10.2020 r.  w Zespole Szkół Technicznych im. I. Mościckiego w Tarnowie – Mościcach  odbyły się warsztaty szkoleniowe przeprowadzone przez doradców technicznych : Grzegorza Nowaka  reprezentującego   firmę  ETI-POLAM  oraz Dariusza Ryszawy  z firmy AN-KOM. Zaproszeni goście przybyli dzięki  Panu  kierownikowi Zbigniewowi  Mazurowi   reprezentującego firmę    MEGaAel  sp.z o.o Hurtownia ElektrycznaPatron Zawodowy  specjalizacji Technika Elektryka. Szkolenie obejmowało tematy: Zabezpieczenia w instalacjach fotowoltaicznych” firma ETI-POLAM i Ochrona odgromowa w instalacjach fotowoltaicznych” firma  AN-KOM. W imieniu Dyrektora  ZST Jacka Różyckiego,  nauczycieli  Roberta Hosaja i Andrzeja Kiecia  oraz uczniów  z klasy 4E  i 4TE składamy  serdeczne podziękowania i zapraszamy na następne szkolenia.