ZST

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

banner_wosp_we_wloszech_polacy_we_wloszech-100207_260x210Mamy już 25-osobową grupę uczniów naszej szkoły, którzy 12 stycznia 2014 wyruszą na ulice Tarnowa i okolic, aby zbierać środki na zakup sprzętu medycznego dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej dla seniorów. To bardzo szlachetny cel, więc życzymy wszystkim wolontariuszom powodzenia i pobicia rekordu superwolontariuszki Pauliny Bogusz (4FOT), która w zeszłym roku uzbierała ponad 1500 złotych. Nasi wolontariusze to: Jagoda Foszcz, Edyta Klęk, Mateusz Lustofin, Hubert Szumlański, Agata Szwedo, Żaneta Wiśniewska, Karolina Baran, Paulina Bogusz, Dominik Gądek, Daniel Możny, Oskar Pieprz, Kamil Liro, Robert Siemieniec, Bartłomiej Radecki, Tomasz Woźny, Paulina Bugajska, Beata Dusza, Justyna Bień, Natalia Liro, Katarzyna Baran, Karina Mastalerz, Klaudia Boroń, Patrycja Zięba, Justyna Stolarczyk i Wojciech Kubisztal.