ZST

WIZYTA PRZEDŚWIĄTECZNA W DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ W MOŚCICACH

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERADnia 18.12.2013 (środa) zespół muzyczny naszej szkoły w składzie: Agnieszka Aleksander, Kinga Zając – klasa I Tach, Patrycja Petro – klasa I Fot, Mateusz Kusiak – klasa II Tach, Adrian Pyrda, Mateusz Sumara – klasa I A, Paweł Mleczko – klasa III Tin oraz uczniowie: Mateusz Skolasiński – klasa III Tin, Sandra Marciniec, Norbert Trybulec, Piotr Kuboń – klasa I Fot, Wojciech Cieśla, Rafał Zieliński –klasa I Ib pod opieką p. D. Bartoń , A. Fronc i E. Michałek złożyli wizytę mieszkańcom Domu Opieki Społecznej przy ulicy Czarna Droga w Tarnowie-Mościcach…Mamy nadzieję , że wykonany przez zespół muzyczny koncert kolęd wprowadził wśród pensjonariuszy nastrój świąteczny i pozwolił im choć na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego. Następnie w imieniu całej grupy Mateusz Kusiak złożył życzenia świąteczne, a p. E.Michałek przekazała własnoręcznie wykonane stroiki.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wsparły naszą inicjatywę i włączyły się w przygotowanie czy przeprowadzenie tego spotkania.

Organizatorzy: Dorota Bartoń
Anna Fronc
Ewa Michałek.