ZST

Wolontariusze ZST kwestują na rzecz zwierząt!

psy_schronisko_29_mnSMW dniu 25 i 26 listopada wolontariusze Zespołu Szkół Technicznych zbierali środki finansowe oraz karmę dla psów i kotów w markecie Dąbrówka przy ul. Czarna Droga. Wolontariusze również pakowali zakupy, wkładali do koszyków i pomagali je przewieźć do samochodów. Środki finansowe oraz karma zostały przekazane indywidualnym karmicielom, oraz organizacjom opiekującym się zwierzętami (zapewniającym im opiekę weterynaryjną, zajmujących się dokarmianiem, umieszczaniem w schroniskach itp.).
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim wolontariuszom, którzy wzięli udział w akcji:
Stoszko Konrad – II T,
Patryk Zych – IV Ib;
Dominika Gromniak, Wioletta Armatys, Patryk Kwiek, Rafał Stypka – III T;
Witek Joanna, Żaczek Beata – II A;
Złotowska Angelika, Sinkiewicz Weronika – I  I/T

organizatorzy:
Anna Fronc
(koordynator)
Beata Kotaś