ZST

Wolontariusze ZST pomagają dzieciom z Domu Samotnej Matki

W ramach działalności Szkolnego Koła Amicus nasi wolontariusze  przeprowadzili Akcję Pomocy Dzieciom z Domu Samotnej Matki ( w maju i czerwcu 2016 r.). Uczniowie z klas: II A, II T, I A zorganizowali kiermasz promujący ideę świadczenia pomocy, w  szczególności ludziom samotnym, chorym, niepełnosprawnym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.
Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, nauczycieli i pracowników administracji. Rezultatem tej akcji było zgromadzenie darów i przekazanie ich małym mieszkańcom Domu Samotnej Matki. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy pomóc m.in. bardzo choremu dziecku , które potrzebowało specjalistycznego mleka. Przy okazji pozdrawiamy wszystkich, którzy włączyli się w nasze działania
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich wolontariuszy, którzy wzięli udział                            w przygotowaniu i organizacji kiermaszu:
kl.II A: Marzena Urbaś, Patrycja łabno;
kl. I A: Anna Maziarka, Beata Żaczek;
kl. II T: Magdalena Zabawa, Natalia Czernecka, Patrycja Kędzior, Klaudia Mikrut, Aleksandra Sikora;
kl. I T: Izabela Skalak;
ornanizatorzy: Anna Fronc , Bożena Jaskólska