ZST

Wolontariusze ZST uczcili Dzień Kota !

Nasi wolontariusze nie zapominają o zwierzętach w potrzebie. W dniach 23 – 25.02.2017 r. 30 ochotników wzięło udział w kweście na rzecz bezdomnych, niedożywionych i krzywdzonych zwierząt. Uczniowie jak zwykle nie tylko zbierali środki pieniężne do puszek oraz karmę do koszyków, ale również pomagali klientom pakować zakupy, przekazywali informacje na temat funkcjonowania i potrzeb Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals oraz rozdawali ulotki informacyjne. Wszystkie środki finansowe i karma zostały przekazane Towarzystwu Animals. Wielkie podziękowania składamy wszystkim wolontariuszom, którzy pracowali z wielkim zaangażowaniem (średnio po 5 godzin zegarowych).
 

 kl. IV Ib  Zych Patryk
 kl. III Ib  Solak Konrad
 kl. III T Kwiek Patryk
Stypka Rafał
Armatys Wioletta
 kl. II A Olszówka Krzysztof
Solak Sebastian
 kl. II Ib Piastka Łukasz
 kl. II T Skalak Izabela
Stoszko Konrad
 kl. I F  Adamczyk Martyna
Błaszczyk Gabriela
Barbato Noemi
Jajkowska Dominika
Kułaga Wiktoria
Michalik Beata
Mirek Aleksandra
Nowak Ewa
 kl. I A Dobosz Daria
Nytko Klaudia
Tomaszek Sylwia
Wolak Dominika
 kl. I IA Michałek Adrian
Wnęk Przemysław
 kl. I T Pyzia Kacper
Englart Grzegorz
 kl. I N Banach Paweł
Bernatowicz Mateusz
Łabuz Kamil
Mazur Miłosz