ZST

Wolontariusze ZST w akcji!

12463672_999227873469734_781587559_nNasi  Wolontariusze jak zwykle nie zawiedli.  Dzięki  ich zaangażowaniu i wytrwałości mogliśmy wesprzeć akcję organizowaną przez Centrum Wolontariatu  Empatia   przy Zespole Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych  w Tarnowie  i Fundację Kromka Chleba.  Kwestowaliśmy dnia 19 grudnia 2015 r. w trzech Centrach Handlowych  – Biedronkach przy ulicy Czerwonych Klonów, Czerwonej   i  J. Dąbrowskiego.  Uczniowie  rozdawali ulotki informujące o celach zbiórki, służyli pomocą w pakowaniu  zakupów,..  przenoszeniu ich do samochodów,  składali też darczyńcom podziękowania i życzenia świąteczne. Zebrana żywność i środki finansowe zostaną przekazane ludziom w potrzebie – bezdomnym, chorym i biednym.  Mamy nadzieję, że ten dar serca sprawi, że  okres świąteczny będzie dla  nich radośniejszy i pozwoli choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy włączyli się w akcję składają wraz z Empatią organizatorzy –  p. Anna Fronc, p. Beata Kotaś, p. Ewa  Michałek:  kl. I A  – Bartosz Kaczmarek, Anna Maziarka, Monika Rzepka, Beata Żaczek; kl. I T –  Konrad Stoszko; kl. II A – Częczek Emilia, Urbaś Marzena, II I b – Konrad Solak;  kl.  II N – Mazgaj Patryk; kl. II T M – Dawid Banach, Jakub Strada; kl. III A – Anna Kocik,  Angelika Gieniec;  kl. III F  – Cieśla Weronika, Paloma Huczko, Anna Rędzina.