ZST

Wolontariusze ZST wspierają budowę hospicjum Via Spei

W niedzielę 19 lutego 2017 r. w Parafii Matki Boskiej Fatimskiej wolontariusze przed i po mszach świętych kwestowali na rzecz Hospicjum Via Spei. Uczniowie rozdawali również ulotki, kalendarze oraz informowali o celach akcji i przeznaczeniu zebranych środków finansowych.Akcja była zorganizowana we współpracy z Centrum Wolontariatu Empatia w ZSE-O. Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję:
klasa III T: Patryk Kwiek
                     Rafał Stypka
klasa II T: Sebastian Małopolski
klasa I N:  Paweł Banach
                     Karol Gawron
                     Paweł Michoń
klasa I F:   Martyna Adamczyk
                     Gabriela Błaszczyk
klasa I Ia: Adrian Michałek
                     Albert Najdała
                     Przemysław Wnęk
klasa I Ib: Sierak Jakub
koordynatorki: p. Anna Fronc i p. Beata Kotaś