ZST

Wolontariusze ZST wspierają budowę hospicjum Via Spei

image
W dniu 19.03.2016 r. ( w godz. 14:00 – 19:00) w Centrum Handlowym Bazar przy ul. Hodowlanej grupa wolontariuszy : klasa III FOT – Paloma Huczko, Norbert Trybulec , klasa II I b – Solak Konrad, klasa II TM – Dawid Banach, Jakub Strada, klasa I T – Konrad Stoszko pod opieką pań : Anny Fronc i Ewy Michałek kolejny raz kwestowała na rzecz budowy hospicjum Via Spei oraz zbierała żywność dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Jak zwykle uczniowie pomagali przy pakowaniu zakupów, nosili żywność do kosza przeznaczonego na gromadzenie darów , rozdawali ulotki reklamujące akcję. W kweście uczestniczyli doświadczeni wolontariusze, którzy jak zawsze pracowali z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy. Dostrzegamy i odpowiadamy na potrzeby tych , którzy są najbliżej nas. Wierzymy w siłę prostych gestów, które przywracają nadzieję. Gratulujemy wszystkim wolontariuszom , którzy często traktują jako priorytet pomaganie innym, wykluczonym społecznie, samotnym i chorym.