ZST

Wolontariusze ZST znowu w akcji!

DSCF1068Nasi wolontariusze zainaugurowali działalność  w nowym roku szkolnym 2015/16 przystępując do zbiórki na rzecz tarnowskiego oddziału OTOZ Animals. W ramach akcji nasi uczniowie wraz z inspektorami OTOZ zbierali datki pieniężne oraz karmę w dniach 3-4 października w kilku tarnowskich supermarketach. Okazją do zbiórki był Międzynarodowy Dzień Zwierząt obchodzony co roku 4-go października, w dzień Świętego Franciszka.  Postanowiliśmy uczcić to święto podejmując praktyczne działanie, wspierając  organizację,.. która na naszym własnym terenie na co dzień walczy o lepszy byt zwierząt porzuconych, bezdomnych i pozostawionych w schronisku oraz interweniuje w przypadkach okrucieństwa.
Wszystkim wolontariuszom biorącym udział w akcji serdecznie dziękujemy!
 
Anacka Ewa        1a
Janiga Monika   1a
Kaczmarek Bartosz  1a
Maziarka Anna   1a
Moryń Bartek     1a
Rzepka Monika 1a
Witek Joanna     1a
Żaczek Beata      1a
Stoszko Konrad 1t
Biernat Klaudia  2a
Edyta Bryl           2a
Karolina Płaneta 2a
Stec Kacper        2a
Patryk Ocłoń      2ib
Solak Konrad      2ib
Patryk Mazgaj    2n
Czernecka Natalia 2t
Gaik Daniel         2t
Kędzior Patrycja2t
Mikrut Klaudia   2t
Sikora Aleksandra 2t
Zabawa Magdalena 2t
Banach Dawid    2tm
Strada Jakub       2tm
Gieniec Angelika 3a
Kocik Anna 3a
Huczko Paloma  3fot
Rędzina Anna     3fot
Trybulec Norbert 3fot
Molczyk Dominik 3ib
Zakielarz Rafał   3ib
Zych Patryk 3ia