Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Sprawozdanie z przebiegu wyborów do Samorządu Uczniowskiego z dnia 11 marca 2022r.

W piątek 11 marca 2022r. odbyły się w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Do walki o to stanowisko stanęli:

• Aleksandra Bieś 3TA
  • Wanessa Winkler 3TI
  • Eryk Rutka 3TN

W tygodniu poprzedzającym wybory kandydaci zaprezentowali społeczności szkolnej swoje programy wyborcze  obejmujące propozycje wielu ciekawych działań. Wszystkich kandydatów wspierały ich twórcze i pracowite  sztaby wyborcze, które miały mądre i zabawne pomysły na prowadzenie kampanii.

Powołana oficjalnie Komisja Wyborcza w składzie:

• Justyna Pytel 3TT
  • Magdalena Wołek 2TAT
  • Maksymilian Stepek 2TAT

przeprowadziła i nadzorowała przebieg wyborów.

Wybory przebiegły bez zakłóceń.

Głosy zostały policzone i niniejszym Komisja Wyborcza przedstawia wyniki:

Liczba głosów oddanych na:

• Aleksandrę Bieś – 162
  • Wanessę Winkler – 160
  • Eryka Rutkę – 201

Liczba głosów NIEWAŻNYCH: 16

Razem głosów – 539 na 736 uprawnionych

Oficjalnie ogłaszamy zatem, iż Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego zostaje Eryk Rutka z klasy 3TN.

Gratulujemy Erykowi  i trzymamy kciuki za pomyślną realizację wszystkich założeń programowych! Liczymy również na współpracę z pozostałymi kandydatami, których programy także chcielibyśmy realizować.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy ustępującemu ze stanowiska Kacprowi Dzimitrowiczowiklasy 4N za wybitne  zaangażowanie w różne działalności szkolne, kreatywność i niezwykle ofiarną pracę na rzecz społeczności uczniowskiej w czasie swojej kadencji.

Inteligentny, zawsze pogodnie usposobiony, naturalny, otwarty, komunikatywny, uzdolniony muzycznie i aktorsko. Kacper, takim Cię zapamiętamy !

Organizacja wyborów: Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunkami: p. Katarzyną Pokorny, p. Ewą Wójtowicz

Notatkę sporządziła: p. Ewa Wójtowicz