Wycieczka krajoznawcza ZST Muszyna-Krynica – wspomnienie lata 

Korzystając z ostatnich dni pięknej letniej pogody w czwartek 16.09 uczniowie naszej szkoły w zdecydowanej przewadze uczniów 4F wybrali się pod opieką nauczycieli ZST  i wychowawcy klasy na wycieczkę krajoznawczą . Trasa wiodła od Muszyny (Szczawnik)do schroniska na Wierchomli gdzie można było podziwiać piękną panoramę okolicznych gór, a na horyzoncie przez chwilę ukazały się ośnieżone tatrzańskie szczyty. Następnie droga wiodła szlakiem w kierunku Jaworzyny Krynickiej. Dalej zejście do Krynicy gdzie tradycyjnie był czas na degustację wody mineralnej i posiłek. Sprawdziły się prognozy o nadchodzących opadach deszczu, które szczęśliwie ominęły wędrujących po szlaku. Tarnów przywitał nas solidną ulewą, ale na to wszyscy byli przygotowani.